Česky EnglishDeutsch

Druhé, aktualizované vydání je v prodeji!

Labská cyklostezka: Hřensko–Mělník–Praha
1 : 50 000 | 1 : 10 000 (detaily měst) | druhé, doplněné vydání

Při plánování trasy je web ideálním nástrojem, na cestě je však praktičtější tištěný průvodce – a proto jsme se rozhodli to nejdůležitější a nejzajímavější o labské cyklostezce nabídnout také na papíře

Stejně jako na webu i v průvodci najdete doporučenou trasu a její varianty. Jsou zde vyznačeny i úseky, které se právě staví či budou stavět, a průvodce tak neztratí na aktuálnosti ani po jejich dokončení. Nejen rodinám s dětmi jistě přijde vhod zřetelné varování před místy s automobilovým provozem (naštěstí jich na trase mnoho není). Označeny jsou také nebezpečné úseky či místa s horším povrchem.

V průvodci upozorňujeme na to nejzajímavější, co je možné na trase vidět či zažít. Vybrali jsme to nejpoutavější z přírodního a kulturního bohatství – to, co neodmyslitelně patří k místům, jež labská stezka protíná a jež byste neměli minout. Ať jsou to vyhlášené zámecké expozice, galerie, výjimečná architektura, industriální zajímavosti, slavné regionální značky, polozapomenuté památky – a v neposlední řadě nepřehlédnutelné přírodní úkazy.

Samozřejmě jsme nemohli opomenout místa, kde je možné načerpat síly: osvědčené hospody a restaurace, minipivovary, hotely, penziony či kempy. Zaměřili jsme se i na jedinečné lokální produkty a také zmiňujeme, kde se prodává čerstvé ovoce a zelenina, jež mají zejména na úrodném Litoměřicku tu nejlepší pověst.

A ještě pár detailů: vybrali jsme ty nejkvalitnější mapové podklady na trhu, zvolili oblíbené turistické měřítko 1 : 50 000 (pro detaily měst pak 1 : 10 000). Pro maximální zpřehlednění průvodce používáme tytéž ikony jako na webu.

UPOZORNĚNÍ: Abychom udrželi co nejnižší cenu, nenabídli jsme průvodce do plošné distribuce, a neseženete ho tedy v každém knihkupectví. Seznam prodejních míst najdete tady, případně vám průvodce rádi pošleme (viz níže). A konečně – třeba i pro vaše zahraniční přátele – průvodce jsme vydali i v anglické a německé jazykové mutaci.

Labská cyklostezka – Podrobný průvodce | druhé, doplněné vydání

měřítko 1 : 50 000, 1 : 10 000 (detaily měst) | formát 44 × 96 cm (12 × 22 cm po složení)

doporučená cena české verze 149 Kč * | při objednání na webu 129 Kč (+ poštovné/balné) 

  • 129 Kč + 50 Kč (při platbě převodem, doporučená zásilka)
  • 129 Kč + 100 Kč (dobírka)

Do poznámky prosím uveďte, jakou možnost preferujete.

* Doporučená cena průvodce v angličtině či němčině je 199 Kč + poštovné: 55 Kč (při platbě převodem, doporučená zásilka), 80 Kč (dobírka).

Objednávkový formulář

Jméno*:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Adresa*:
Počet kusů*:
Poznámka:
jazyková verze*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Copyright © 2017 Petr Špánek | Design by olOlo ©2017
Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017


array(4) {
  ["TSLanguage"]=>
  string(1) "1"
  ["DisplayLanguage"]=>
  int(1)
  ["sessionAdminLanguageID"]=>
  string(1) "1"
  ["UOutLanguage"]=>
  string(1) "1"
}